Ana Sayfa > Kurumsal > Kalite Belgelerimiz

Kalite Belgelerimiz

Sıfır Araç Teslimatı

Balıkesir'den Türkiye'nin her noktasına araç teslimatı hizmeti vermekteyiz. Aldığınız sıfır araçları teslim almak için saatler boyunca araç kullanıp kendinizi riske atmayın. Bırakın yeni araçlarınızı güvenli şekilde sizlere ulaştıralım.
 

Oto Çekici Hizmeti

Oto Çekici Hizmeti; Tuğran UNDU Oto Kurtarma ve Taşımaılık olarak sizlerin için 7/24 görev başındayız. Balıkesir'de çekiciye ihtiyacınız mı var? Aracınızı çekici ile taşımak mı istyorsunuz? İşinde uzman personel ve güvenli araçlarımız ile aracınızı bulunduğu yerden alıyor şehir içi ve şehir dışı istediğiniz noktaya taşıyoruz.
 

Oto Kurtarıcı Hizmeti

Oto Kurtarıcı Hizmeti; Hasarlı yada kurtarılması gereken bir arcınız mı var? Güvenilir işini doğru yapan bir kurtarıcı mı arıyorsunuz. Hemen bizi aratın uygun ve hızlı çözümlerimiz ile sizlere yardımcı olalım.
 

Yol Yardım Hizmeti

Yol Yardım Hizmeti Aracınıla yolmada mı kaldınız? Akünüz bitti yada lastiğiniz mi patladı? Hemen bize ulaşın ve bulunduğunuz noktadan sizi alıp istediğiniz noktaya taşıyalım.
 

Tekne ve Deniz Araçları Taşıma Hizmeti

Tekne ve her türlü deniz taşıtınızı taşıma konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Yeni bir tekne aldınız ve taşımak mı istiyorsunuz? Kara kara düşünmeyin. Hemen bizi arayın ve gözünüzden sakıntığınız tekne yat ve deniz taşıtlarınızı güvenli şekilde taşıyalım.

 


TELEFON
0 505 810 74 18
0 538 237 92 70
0266 245 58 17

Kurumsal

Ürün Grupları

İletişim

Sosyal Medya

Balikesir Oto Kurtarma | Balıkesir Oto Çekici © 2020 Tüm hakları saklıdır.